پلتفرم آموزشی شاخص

گروه شاخص به عنوان یک مرکز با سابقه در حوزه‌های پیاده‌سازی تکنولوژی‌های تحول آفرین و طراحی و اجرای آموزش‌های تخصصی و کاربردی به مدیران ارشد و تاثیرگذار در حال فعالیت می‌باشد.
با این رویکرد و با هدف ایجاد یک پلتفرم آموزشی تخصصی در حوزه‌های حرفه‌ای مدیریت و کسب‌وکار "پلتفرم آموزشی شاخص" با شعار "تغییر برای تغییر" در حوزه‌های تخصصی؛ مدیریت منابع انسانی، کسب‌وکار دیجیتال، تحول دیجیتال، مدیریت بازاریابی و فروش، مدیریت استراتژیک، مدیریت مالی و سرمایه‌گذاری، توسعه مهارت‌های فردی و مدیریت بازرگانی شروع به کار نموده است.

app
shape
how work

مسیرِ آموزش‌های تاثیرگذار و شاخص

در "پلتفرم آموزشی شاخص" می‌کوشیم تا محتوایی با کیفیت، شاخص و تاثیرگذار را در اختیار مخاطب قرار دهیم تا این محتوای آموزشی بتواند در پیشرفت، توسعه کسب و کار و زندگی شخص تاثیر مثبتی داشته باشد.
در این پلتفرم مسیرهای یادگیری برای کسب مهارت‌ و دانش کاربردی ارائه شده است که بخشی از این آموزش‌ها بصورت محتوای مجازی و آنلاین بوده و بخشی دیگر بصورت کارگاه‌های آموزشی حضوری ارائه خواهد شد.
در این مسیر با اساتید و مدیران با تجربه، حرفه‌ای و شاخص همراه خواهیم شد که تجربه فراوانی در حوزه تخصصی خود دارند.

ویژگی‌های "پلتفرم آموزشی شاخص"

01.

آخرین فن‌آوری

در پلتفرم آموزشی شاخص از آخرین فن‌آوری و تکنولوژی‌های توسعه نرم‌افزارهای مبتنی بر تلفن همراه استفاده شده است. این مزیت در سرعت، قابلیت‌ها و امکانات کاربردی این پلتفرم قابل مشاهده است. به منظور راحتی استفاده مخاطبان، این امکان وجود دارد که کلیه محتوای ویدئویی و پادکست‌ها بصورت آفلاین دانلود شده و در زمان‌های دلخواه مشاهده شود.

feature
02.

محتوای کاربردی و حرفه‌ای

در پلتفرم آموزشی شاخص با اساتید و مدیران حرفه‌ای حوزه‌های تخصصی مدیریت، کسب‌وکار همراه شدیم تا محتوایی کاربردی و حرفه‌ای را در قالب مسیرهای یادگیری ارائه دهیم.

feature
03.

مشاوره آنلاین

در هر یک از حوزه‌های تخصصی این امکان به مخاطبان داده شده است که سوالات، ابهامات و مسائل کسب‌وکار خود را با مشاوران، اساتید و مدیران در میان بگذارند و ارتباطی دو طرفه و تعاملی در این پلتفرم ایجاد شود.

feature
04.

رویداد آنلاین

رویدادهای آنلاین حوزه مدیریت و کسب و کار را در این بخش می‌توانید مشاهده نمایید. به منظور دسترسی بهتر و موثرتر همچنین دسترسی به آرشیو نیز در دسترس خواهد بود.

feature

مسیر تولید محتوا در "پلتفرم آموزشی شاخص"

در شاخص می‌کوشیم که مسیرهای آموزشی با کیفیت و حرفه‌ای را برای مدیران و صاحبان کسب‌وکارِ تاثیرگذار طراحی و اجرا نماییم. ارائه بخشی از این محتوا بصورت مجازی و آنلاین بوده، بخشی کارگاه‌های حضوری و کاملا کاربردی و بخشی بصورت سمینار و همایش ارائه می‌شود. ما در شاخص فرآیند یادگیری را فرآیندی مستمر و پیوسته می‌دانیم.

1
ایده پردازی
2
تفکر طراحی
3
طراحی مسیر یادگیری
4
مورد کاوی

تصاویری از محیط برنامه

برنامه را نصب و سفر یادگیری خود را شروع کنید.

دانشگاه تهران
موسسه آموزش عالی آزاد بهار
شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس
مرکز آموزش آنلاین بهار